Karpos ALAGNA W bermudy tyrkysové/bridlicové

Dámske zateplené kraťasy Karpos Alagna Plus predstavujú ľahkú, hrejivú a nreprefúkavú, vrchnú vrstvu na skialp a športovanie vo veľmi chladnom počasí . Možno ich nosiť na skialpovej kombinéze i legínach. Charakterizuje ich jedinečný dizajn, funkčné m... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
160,00 €
96,71 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske zateplené kraťasy Karpos Alagna Plus predstavujú ľahkú, hrejivú a nreprefúkavú, vrchnú vrstvu na skialp a športovanie vo veľmi chladnom počasí. Možno ich nosiť na skialpovej kombinéze i legínach. Charakterizuje ich jedinečný dizajn, funkčné materiály a bočné, celorozopínacie zipsy uľahčujúce obliekanie/vyzliekanie. Pre väčší komfort a slobodu v pohybe sú tieto zimné outdoorové kraťasy vybavené širokým elastickým lemom v páse a priedušnými a pružnými časťami na bokoch.

Vlastnosti kraťasov

  • úzky-slim strih
  • elastický pás so sťahujúcou šnúrkou
  • K-Shell materiál s DWR úpravou a Primaloft Silver izolácia s tenkou polyesterovou vrstvou
  • na bokoch a v zadnej, hornej časti pružný a priedušný Thermodrytex PL+ materiál
  • na bokoch kvalitné celorozopínacie YKK® zipsy pre ľahké a rýchle zapínanie/rozopínanie
  • 1 predné vrecko s YKK® zipsom

ThermoDrytex Pl+ materiál

Používa sa v prípadoch, keď je potrebná minimálna nasiakavosť tkaniny. Skladá sa z 84% polyesteru a 16% Lycry. Vyvinutá pre dosiahnutie suchého pocitu na pokožke aj pri intenzívnom športovaní.

K-Shell materiál

Neprefúkavá, trvácna a pružná tkanina s rôznymi softshellovými konštrukciami, ktoré sú vybavené tenkou a stredne hrubou vrstvou izolácie. 

Primaloft® Silver izolácia

Syntetická izolácia s neuveriteľne nadýchaným tvarom a vynikajúcimi tepelnými vlastnosťami. Vyznačuje sa skvelým pomerom: nízka hmotnosť/vysoká hrejivosť. Taktiež je veľmi pružná a ľahko zbaliteľná. Vďaka svojej izolačnej schopnosti a vysokej odolnosti voči vode ťa udrží v teple aj vo vlhkých podmienkach. Vysoký stupeň priedušnosti izolácie podporuje reguláciu tepla a komfort. Ideálna izolácia do premenlivého počasia.

Karpos

Talianska značka športového oblečenia, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na výrobu skialpového, MTB a outdoorového oblečenia