Skialpové nohavice  Piz Palu ti poskytnú vynikajúcu hrejivosť, priedušnosť a ochranu pred nepriaznivým počasím v každej situácii. Vďaka membránovému materiálu GORE-TEX® Infinium sa budeš cítiť komfortne nielen počas náročného stúpania, nečakaných pre... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
295,00 €
184,71 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Skialpové nohavice Piz Palu ti poskytnú vynikajúcu hrejivosť, priedušnosť a ochranu pred nepriaznivým počasím v každej situácii. Vďaka membránovému materiálu GORE-TEX® Infinium sa budeš cítiť komfortne nielen počas náročného stúpania, nečakaných prestojov, ale aj v extrémnom zjazde. Ideálne v kombinácii so skialpovou bundou Piz Palu. Navrhnuté a vyrobené pre tých najnáročnejších skialpinistov.

Vlastnosti nohavíc

  • membránový materiál GORE-TEX® Infinium s hebkým, flísovým vnútrom
  • pás s putkami na opasok a nastaviteľné pásiky so suchým zipsom
  • nastaviteľné traky
  • rázporok so skrytým zipsom
  • 2 predné vrecká na zips
  • bočné, celorozopínacie zipsy s dvojicou bežcov
  • v dolnej časti odolná Cordura® pre ochranu voči ostrým hranám lyží alebo mačkám 

GORE-TEX® Infinium™

Neprefúkavá a veľmi priedušná membrána, ktorá zabraňuje prieniku vetra pričom umožňuje odparovanie vlhkosti. Táto kombinácia ochrany a priedušnosti minimalizuje počas fyzickej aktivity chladivý účinok vetra a súčasne znižuje riziko prehriatia. Povrch vonkajšieho materiálu je ošetrený vodoodpudivou úpravou.  

Cordura® materiál

Mimoriadne pevná, pružná a na dotyk príjemná tkanina. Používa sa na ochranu časti oblečenia, ktoré sú najviac náchylné voči opotrebeniu a roztrhnutiu, bez obmedzenia slobody v pohybe. Taktiež sa vyznačuje vysokou priedušnosťou a to aj počas intenzívnej, fyzickej aktivity.

Karpos

Talianska značka športového oblečenia, ktorá vznikla v roku 2007. Zameriava sa najmä na výrobu skialpového, MTB a outdoorového oblečenia.