Cyklistické oblečenie modelovej rady R&D charakterizujú inovatívne materiály, technológie a dizajn. Aby sa Sportfulu podarilo vyrobiť najlepšie možné oblečenie na bicykel , testuje stovky rôznych materiálov, strihov a konštrukčných metód. Neuveriteľn... Zobraziť viac
Dostupnosť: 4-14 dní
129,90 €
52,71 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistické oblečenie modelovej rady R&D charakterizujú inovatívne materiály, technológie a dizajn. Aby sa Sportfulu podarilo vyrobiť najlepšie možné oblečenie na bicykel, testuje stovky rôznych materiálov, strihov a konštrukčných metód.

Neuveriteľne ľahký, letný cyklo dres na pretekanie v horúcom počasí. Použitý materiál, minimum stehov a ergonomické prevedenie dokonale obopínajú telo, pôsobia ako druhá pokožka a tým zaisťujú maximálny komfort počas celodenného jazdenia, najmä v kopcoch.

Vlastnosti cyklo dresu

  • elastická, štruktúrovaná tkanina pre vynikajúci odvod vlhkosti, nízku hmotnosť a priliehavé sedenie
  • bezlemové ukončenie rukávov s tenkou vrstvou silikóńu na vnútornej strane pre dokonalé priľnutie a držanie
  • znížený golier pre lepšiu aerodynamiku
  • 3 zadné vrecká
  • reflexné prvky
  • odporúčané použitie v teplotách: 20°C a viac

Hexalight Stretch materiál

Veľmi ľahká a elastická tkanina, ktorá poskytuje výbornú priedušnosť, rýchle schnutie. Mierna pružnosť tkaniny zabezpečuje priliehavé a pohodlné sedenie na tele.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní oblieka aj cyklistické tímy Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe.

Podobné produkty