FĽAŠA ELITE FLY TEX 550 ML čierna

FĽAŠA ELITE FLY TEX 550 ML čierna
novinka
Elite Fly Tex  je najpoužívanejšia fľaša na vodu WorldTour, pretože je neuveriteľne ľahká. Jej rekordná hmotnosť (len 51 g pre 550 ml verziu) umožňuje používať menej plastového materiálu pri výrobe a zaručuje klasickú ergonomickú štruktúru Elite... Zobraziť viac
Dostupnosť: skladom
7,55 €
5,95 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Elite Fly Tex  je najpoužívanejšia fľaša na vodu WorldTour, pretože je neuveriteľne ľahká.
Jej rekordná hmotnosť (len 51 g pre 550 ml verziu) umožňuje používať menej plastového materiálu pri výrobe a zaručuje klasickú ergonomickú štruktúru Elite, ktorá sa ľahko stláča, takže tekutina prúdi dostatočne aj pri tých najľahších tlakoch.
Fľaša má okamžite identifikovateľný športový dizajn s novou textúrou navrhnutou na zlepšenie priľnavosti.

Extrémny prietok kvapaliny
Ergonomický uzáver so širšou plochou push-pull tryskou a širším hrdlom zaisťujú  vysoký prietok tekutiny, ktorý je zaručený aj mäkkým telom fľaše: stačí jemne stlačiť váš Fly Tex, aby ste dosiahli silný prúd tekutiny. Ventil Fly Tex, ktorý sa ľahko otvára a zatvára ústami, je ideálny, keď túto fľašu používate. Väčší otvor uľahčuje naplnenie fľaše a jej správne umývanie.

Pri vývoji produktov a implementácii nových trvalo udržateľných výrobných procesov berie výrobca do úvahy materiály aj technológie. Preto na vytvorenie jedinej fľaše radu Fly  používame o 30 % menej plastov ako je priemer.

Tým, že sú fľaše Fly Tex dizajnovo také ľahké, môžeme výrazne znížiť uhlíkovú stopu a pomôcť zmierniť tlak na životné prostredie tým, že zabezpečíme najnižšie emisie CO2 z našej výroby fliaš na vodu.

Hygienické a inovatívne materiály

Táto fľaša je vyrobená z inovatívnych, mäkkých a odolných plastových materiálov bez zápachu, čo je výsledkom 3-ročnej štúdie vykonanej s viacerými univerzitnými výskumnými centrami. 

Fly Tex je tiež hygienický a ľahko umývateľná. Vyznačuje sa o 20 % širším hrdlom v porovnaní so štandardnými fľašami, aby dosiahnuť lepšiu hydratáciu a správne hygienizovať ich fľaše. Fľaše sa dajú ľahko rozobrať, takže telo fľaše aj uzáver s tryskou môžete vysušiť a predísť tak tvorbe plesní vo vnútri alebo následnému zápachu. 

Hmotnosť: 51g
Materiál: Plast
Priemer: 74mm
Výška: 18,5cm
BPA Free