FĽAŠA ELITE FLY TEX 550 ML čierna

FĽAŠA ELITE FLY TEX 550 ML čierna novinka
Cena s DPH 5,95 €
Stará cena 7,55 €
FĽAŠA ELITE FLY TEX 550 ML čierna
Popis

Elite Fly Tex  je najpoužívanejšia fľaša na vodu WorldTour, pretože je neuveriteľne ľahká.
Jej rekordná hmotnosť (len 51 g pre 550 ml verziu) umožňuje používať menej plastového materiálu pri výrobe a zaručuje klasickú ergonomickú štruktúru Elite, ktorá sa ľahko stláča, takže tekutina prúdi dostatočne aj pri tých najľahších tlakoch.
Fľaša má okamžite identifikovateľný športový dizajn s novou textúrou navrhnutou na zlepšenie priľnavosti.

Extrémny prietok kvapaliny
Ergonomický uzáver so širšou plochou push-pull tryskou a širším hrdlom zaisťujú  vysoký prietok tekutiny, ktorý je zaručený aj mäkkým telom fľaše: stačí jemne stlačiť váš Fly Tex, aby ste dosiahli silný prúd tekutiny. Ventil Fly Tex, ktorý sa ľahko otvára a zatvára ústami, je ideálny, keď túto fľašu používate. Väčší otvor uľahčuje naplnenie fľaše a jej správne umývanie.

Pri vývoji produktov a implementácii nových trvalo udržateľných výrobných procesov berie výrobca do úvahy materiály aj technológie. Preto na vytvorenie jedinej fľaše radu Fly  používame o 30 % menej plastov ako je priemer.

Tým, že sú fľaše Fly Tex dizajnovo také ľahké, môžeme výrazne znížiť uhlíkovú stopu a pomôcť zmierniť tlak na životné prostredie tým, že zabezpečíme najnižšie emisie CO2 z našej výroby fliaš na vodu.

Hygienické a inovatívne materiály

Táto fľaša je vyrobená z inovatívnych, mäkkých a odolných plastových materiálov bez zápachu, čo je výsledkom 3-ročnej štúdie vykonanej s viacerými univerzitnými výskumnými centrami. 

Fly Tex je tiež hygienický a ľahko umývateľná. Vyznačuje sa o 20 % širším hrdlom v porovnaní so štandardnými fľašami, aby dosiahnuť lepšiu hydratáciu a správne hygienizovať ich fľaše. Fľaše sa dajú ľahko rozobrať, takže telo fľaše aj uzáver s tryskou môžete vysušiť a predísť tak tvorbe plesní vo vnútri alebo následnému zápachu. 

Hmotnosť: 51g
Materiál: Plast
Priemer: 74mm
Výška: 18,5cm
BPA Free