Viazanie Rottefella Performance Classic je vyvinuté pre aktívnych bežkárov. Posilnená viazacia konštrukia zlepšuje rovnováhu a stabilitu. Súčasťou je aj NIS kľúč, ktorý umožňuje posunúť viazanie do požadovanej pozície - dopredu pre lepší odraz a doza... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
49,90 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Viazanie Rottefella Performance Classic je vyvinuté pre aktívnych bežkárov. Posilnená viazacia konštrukia zlepšuje rovnováhu a stabilitu. Súčasťou je aj NIS kľúč, ktorý umožňuje posunúť viazanie do požadovanej pozície - dopredu pre lepší odraz a dozadu pre lepší sklz. Viazanie je nastavené so strednou tuhosťou, ktorú je možné jednoducho vymeniť za tvrdšiu alebo mäkšiu tuhosť. Tuhosť je zabezpečená flexibilnou podložkou, ktorá poskytuje odpor pri ohýbaní. Pomáha ti ovládať lyže a zabezpečuje prirodzenejší odraz a návrat lyže. Rottefella Performance Classic je vhodné pre všetky klasické lyže s NIS montážnou platňou.

Rottefella

Je najväčší vývojár a výrobca viazania na cross-country, telemark a backcountry lyže. Už takmer sto rokov sú všetky viazania navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Nórsku.