Viazanie Rottefella Xcelerator 2.0 Scate je určené pre korčuliarsky štýl bežeckého lyžovania. Predstavuje ideálnu voľbu pre bežcov, ktorí hľadajú maximálny výkon, stabilitu a kontrolu. Vyznačuje sa ľahkou konštrukciou a nízkym profilom, vďaka čomu po... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
69,90 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Viazanie Rottefella Xcelerator 2.0 Scate je určené pre korčuliarsky štýl bežeckého lyžovania. Predstavuje ideálnu voľbu pre bežcov, ktorí hľadajú maximálny výkon, stabilitu a kontrolu. Vyznačuje sa ľahkou konštrukciou a nízkym profilom, vďaka čomu poskytuje optimálny prenos energie a umožňuje dosiahnúť vysokú rýchlosť. Viazanie je vybavené funkciou jemného nastavenia uhlu nábehu a polohy viazania, ktorá umožňuje užívateľom individuálne ladiť nastavenie podľa svojích preferencii a podmienok na trati. Vďaka kompatibilite s technológiou NIS je zabezpečená ľahká montáž na lyže bez potreby náradia.

Rottefella

Je najväčší vývojár a výrobca viazania na cross-country, telemark a backcountry lyže. Už takmer sto rokov sú všetky viazania navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Nórsku.