Dlhé, neoprénové cyklistické rukavice Sportful Neoprene sú určené   na jazdenie v daždi počas celého roka. Vďaka použitým materiálom ti tieto  ľahké cyklorukavice poskytnú úplnú odolnosť voči vetru a vode . Rukavice majú   100%-tnú neoprénovú konštru... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
44,90 €
39,51 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dlhé, neoprénové cyklistické rukavice Sportful Neoprene sú určené na jazdenie v daždi počas celého roka. Vďaka použitým materiálom ti tieto ľahké cyklorukavice poskytnú úplnú odolnosť voči vetru a vode.

Rukavice majú 100%-tnú neoprénovú konštrukciu a utesnené stehy pre lepšiu vodotesnosť a izoláciu. Dlaňová časť je vystužená odolným Kevlarom®, ktorý zvyšuje trvanlivosť rukavíc. Spodná časť je potiahnutá silikónovou vrstvou, ktorá umožňuje pevné uchopenie riadidiel. Viditeľnosť na ceste zabezpečuje reflexná potlač na vrchnej časti. Čierne cyklo rukavice majú predĺženú manžetu pre lepšiu ochranu pred dažďom.

Vlastnosti cyklo rukavíc

  • 100%-tná neoprénová konštrukcia pre izoláciu v suchých aj vlhkých podmienkach
  • utesnené stehy pre lepšiu vodotesnosť
  • Kevlarom® vystužená dlaňová časť pre väčšiu odolnosť a trvácnosť rukavíc
  • silikónová vrstva v spodnej časti pre pevné uchopenie riadidiel
  • reflexná potlač na vrchnej časti
  • dlhá manžeta pre lepšiu ochranu pred dažďom
  • teplotný rozsah: <5°C alebo dážď

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie, kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj World Tour tímy Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe.