Cyklistické oblečenie modelovej rady Giara bolo navrhnuté pre maximálny komfort počas celodenného jazdenia v akomkoľvek teréne. Vyznačuje sa špeciálnym strihom, konštrukciou a čistými líniami, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie nielen na asfaltových... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
79,90 €
35,11 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistické oblečenie modelovej rady Giara bolo navrhnuté pre maximálny komfort počas celodenného jazdenia v akomkoľvek teréne. Vyznačuje sa špeciálnym strihom, konštrukciou a čistými líniami, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie nielen na asfaltových cestách, ale aj na nespevnenom teréne.

Dámske cyklo kraťasy Giara sú vyhotovené z kompresného materiálu, ktorý poskytuje podporu svalom, pričom ploché švy zabraňujú treniu či dráždeniu pokožky. K celkovému pohodliu počas šliapania do pedálov prispieva aj bezlemové ukončenie kraťasov, široký, prekrížený pás či kvalitná vložka Bodyfit Pro.

Vlastnosti cyklo kraťasov

  • mimoriadne elastická konštrukcia pre výborné sedenie a podporu svalstva
  • ploché švy
  • dámska vložka Bodyfit Pro
  • široký, priliehavý pás s prekríženým dizajnom
  • reflexné prvky
  • teplotný rozsah: 15 až 30°C

Bodyfit Pro vložka

Vyvinutá profesionálnymi cyklistkami. Rozličná hrúbka výplne v jednotlivých častiach zaisťuje optimálny komfort počas krátkych výjazdov i dlhých výletov. Anatomický tvar a bezstehové vyhotovenie zabraňujú treniu alebo dráždeniu.  

Lycra®Power materiál

Vďaka 220 gramom Lycry®Power a 30% elastanu sa táto tkanina vyznačuje vysokým stupňom pružnosti. Ponúka maximálnu podporu svalov, kompresiu a zároveň neobmedzuje v pohybe. Má pevnú štruktúru, chráni pred ultrafialovými lúčmi a poskytuje pohodlie.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.