Sportful Bodyfit Pro Bomber 111 Kombinéza čierna

Najrýchlejšia cyklistická kombinéza v profi pelotóne . Je vyhotovená z jednodielnej konštrukcie a ultraľahkých materiálov, ktoré zaisťujú hladké prúdenie vzduchu a podporujú jazdenie vo vysokých rýchlostiach. Výbornú aerodynamiku tiež zabezpečuje min... Zobraziť viac
Dočasne nedostupné
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Najrýchlejšia cyklistická kombinéza v profi pelotóne. Je vyhotovená z jednodielnej konštrukcie a ultraľahkých materiálov, ktoré zaisťujú hladké prúdenie vzduchu a podporujú jazdenie vo vysokých rýchlostiach. Výbornú aerodynamiku tiež zabezpečuje minimálne množstvo stehov a zakrytý zips na prednej strane. Zadná strana obsahuje v dolnej časti okrem troch vreciek aj priehľadné, sieťované vrecko na štartovné číslo, takže ho netreba na kombinézu prilepovať alebo pripínať.

Vlastnosti kombinézy

  • raglánové rukávy z ľahkého sieťovaného materiálu
  • zakrytý Camlock® zips pre ľahkú manipuláciu aj jednou rukou
  • v dolnej časti elastické lemy so silikónovou potlačou
  • TC Pro cyklistická vložka
  • 3 zadné vrecká
  • teplotný rozsah: 15°C a viac

Total Comfort Pro cyklovložka

Je vybavená rovnakými inováciami ako cyklistická vložka Total Comfort, ale nemá až takú hrubú výplň. Vhodná pre rekreačných ako aj profesionálnych cyklistov. Ideálna vložka najmä na dlhé jazdy na bicykli (tréningy, preteky). 

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. 

Podobné produkty