Cyklistické oblečenie modelovej rady Giara bolo navrhnuté pre maximálny komfort počas celodenného jazdenia v akomkoľvek teréne. Vyznačuje sa špeciálnym strihom, konštrukciou a čistými líniami, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie nielen na asfaltových... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
89,90 €
39,56 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistické oblečenie modelovej rady Giara bolo navrhnuté pre maximálny komfort počas celodenného jazdenia v akomkoľvek teréne. Vyznačuje sa špeciálnym strihom, konštrukciou a čistými líniami, ktoré zabezpečujú pohodlné nosenie nielen na asfaltových cestách, ale aj na nespevnenom teréne.

Cyklo kraťasy s trakmi Giara majú podobnú konštrukciu ako pretekárske modely. Sú vyhotovené z veľmi pružného materiálu, vďaka čomu majú minimum stehov pre väčší komfort. Počas dlhého jazdenia určite oceníš kvalitnú a anatomicky tvarovanú, cyklistickú vložku. Ideálne cyklo kraťasy na gravel a MTB

Vlastnosti cyklo kraťasov

  • mimoriadne elastická konštrukcia pre výborné sedenie a podporu svalstva
  • ploché stehy
  • BodyFit Pro vložka
  • ľahké, sieťované traky
  • pružné lemy so silikónovými bodkami na vnútornej strane pre pevné držanie kraťasov
  • reflexný pás na ľavej nohe
  • teplotný rozsah: 15 až 30°C

BodyFit Pro vložka

Vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi cyklistami pre pohodlné sedenie počas dlhých jázd. Rozličná hrúbka polstrovania sa nachádza presne v tých miestach, kde je to najviac potrebné. Anatomický tvar a bezšvová konštrukcia eliminujú trenie a odieranie. Najkomfortnejšia cyklovložka určená na dlhé vzdialenosti od Sportfulu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj World Tour tímy Bahrain-Merida a Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí aj Peter Sagan.