Pirelli P ZERO™ Velo TUB 25-622 galuska

ipcode: 3605300 Galuska Pirelli P Zero™ Velo TUB bola vyvinutá v pelotóne World Tour. Už pri svojom debute sa jej podarilo zvíťaziť s tímom Mitchelton-Scott. Vďaka ručne vyrábanej konštrukcii sa vyznačuje vynikajúcou ovládateľnosťou a kontaktom s ces... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
119,00 €
95,20 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

ipcode: 3605300

Galuska Pirelli P Zero™ Velo TUB bola vyvinutá v pelotóne World Tour. Už pri svojom debute sa jej podarilo zvíťaziť s tímom Mitchelton-Scott. Vďaka ručne vyrábanej konštrukcii sa vyznačuje vynikajúcou ovládateľnosťou a kontaktom s cestným povrchom. Unikátny dezén behúňa charakterizujú hlbšie, stredové drážky pričom smerom k okrajom sú plytšie. Vďaka tomu je zaručený rýchly odvod vody, vynikajúca prilnavosť a istota v zákrutách.  

Vlastnosti galusky

  • úplet 320 TPI zosilnený aramidovým vláknom
  • ochranný, protidefektový pás sa nachádza pod behúňom
  • funkčný dizajn vzoru behúňa FGD prispôsobený galuske
  • vnútorná, latexová duša pre nižšiu hmotnosť, lepšie odvalovanie a ochranu pred defektom
  • mäkká, žltá, gumová zmes pre pretekárske použitie
  • prispôsobené širším galuskovým ráfikom
  • ventil RVC 48 mm

TechBELT

Vysoko výkonná štruktúra opletu s pridanou vrstvou tkaniny, ktorá sa nachádza pod behúňom a poskytuje vysokú odolnosť voči prerezaniu. Vďaka tomu môže plášť poskytovať odolnosť voči prepichnutiu v širokom spektre podmienok. Kombinácia tejto vrstvy a vrstiev kostry opletu umožňuje dosiahnúť pre túto konštrukciu na použitie s dušou najefektívnejšie parametre valivého odporu a hmotnosti.

Pirelli

Svetoznámy taliansky výrobca, ktorý vznikol už v roku 1872. Zameriava sa na produkciu pneumatík na automobily, motocykle a od roku 2018 aj na bicykle. Je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formulu 1.