Zimné , cyklistické nohavice s trakmi SuperGiara Thermal poskytujú počas jazdenia po nespevnenom teréne maximálny komfort. Sú vyhotovené zo zateplených materiálov, ktoré majú v jednotlivých častiach nohavíc rôznu hrúbku. Nohavice navyše obsahujú bočn... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
159,90 €
70,36 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Zimné, cyklistické nohavice s trakmi SuperGiara Thermal poskytujú počas jazdenia po nespevnenom teréne maximálny komfort. Sú vyhotovené zo zateplených materiálov, ktoré majú v jednotlivých častiach nohavíc rôznu hrúbku. Nohavice navyše obsahujú bočné vrecko na energetický gél alebo iné drobnosti.

Vlastnosti cyklo nohavíc 

  • hrejivé, elastické materiály
  • priedušné traky
  • špeciálna DMS cyklo vložka
  • bočné vrecko na drobnosti
  • teplotný rozsah: 5°C a viac

DMS cyklo vložka

Cyklistická vložka špeciálne navrhnutá na jazdenie vo vzpriamenej polohe na nespevnených cestách. Vyznačuje sa kvalitnou penou s otvorenou štruktúrou, ktorá má v jednotlivých častiach rôznu hrúbku. Taktiež má nižšiu hmotnosť a je kratšia ako ostatné vložky od Sportfulu. 

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.