Zimné , cyklistické nohavice Giara sú ideálne na výjazdy v prechodnom a zimnom období. Vďaka kombinácii funkčných materiálov z rôznou hrúbkou zateplenia v jednotlivých častiach nohavíc zaisťujú optimálny komfort. V hornej časti sa nachádzajú elastick... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
129,90 €
57,16 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Zimné, cyklistické nohavice Giara sú ideálne na výjazdy v prechodnom a zimnom období. Vďaka kombinácii funkčných materiálov z rôznou hrúbkou zateplenia v jednotlivých častiach nohavíc zaisťujú optimálny komfort. V hornej časti sa nachádzajú elastické sieťované traky, ktoré poskytujú vysokú úroveň priedušnosti.  Sú vyhotovené zo zateplených materiálov, ktoré majú v jednotlivých častiach nohavíc rôznu hrúbku. Pohodlie na cestách zvyšuje aj cyklistická vložka Bodyfit Pro. Nohavice navyše obsahujú bočné vrecko na energetický gél alebo iné drobnosti.

Vlastnosti cyklo nohavíc 

  • hrejivé, elastické materiály
  • priedušné elastické traky
  • špeciálna Bodyfit Pro cyklo vložka
  • bočné vrecko na drobnosti
  • teplotný rozsah: 5°C a viac
  • reflexné prvky

Bodyfit Pro vložka

Vyvinutá profesionálnymi cyklistkami. Rozličná hrúbka výplne v jednotlivých častiach zaisťuje optimálny komfort počas krátkych výjazdov i dlhých výletov. Anatomický tvar a bezstehové vyhotovenie zabraňujú treniu alebo dráždeniu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.