Tmavosivá kukla  Sportful 2nd Skin je ideálna nielen na bicykel, ale aj na ostatné zimné, športové aktivity. Vyznačuje špeciálnym strihom s minimálnym počtom stehov a hrejivým, elastickým materiálom. Ideálna ochrana hlavy a krku počas športovania v c... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
34,90 €
20,20 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Tmavosivá kukla Sportful 2nd Skin je ideálna nielen na bicykel, ale aj na ostatné zimné, športové aktivity. Vyznačuje špeciálnym strihom s minimálnym počtom stehov a hrejivým, elastickým materiálom. Ideálna ochrana hlavy a krku počas športovania v chladnom, veternom počasí.

Vlastnosti kukly

  • funkčný materiál 2nd Skin pre údržbu tepla a výborný odvod vlhkosti
  • minimum stehov pre väčší komfort
  • vhodná aj pod prilbu

2nd Skin materiál

Mimoriadne pružná a tenká tkanina vyznačujúca sa oblasťami s rozličnou úrovňou ohybu a vetrania. Dokonale kopíruje každý pohyb nositeľa a svojimi vlastnosťami pripomína ľudskú pokožku. Skladá sa z 85% nylonu a 15% polyesteru.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe.