Cyklistické ponožky Sportful Pro Light používajú profesionálni jazdci na tréningy v jarnom a letnom období. Sú vyhotovené z bakteriostatického mikrovlákna Meryl® Skinlife , ktoré   rýchlo odvádza vlhkosť a zabraňuje prehrievaniu chodidla.     Vlastno... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
29,90 €
11,40 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistické ponožky Sportful Pro Light používajú profesionálni jazdci na tréningy v jarnom a letnom období. Sú vyhotovené z bakteriostatického mikrovlákna Meryl® Skinlife, ktoré rýchlo odvádza vlhkosť a zabraňuje prehrievaniu chodidla.  

Vlastnosti ponožiek

  • Meryl® Skinlife bakteriostatické mikrovlákno
  • ľáhký, sieťovaný úplet pre vysokú priedušnosť
  • kompresný uplet na manžete a v strednej časti priehlavku
  • teplotný rozsah: 10°C a viac

Meryl® Skinlife materiál

Meryl je nekrčivá tkanina, ktorá rýchlo schne, poskytuje UV ochranu a má antibakteriálne vlastnosti. Vďaka dokonalému prispôsobeniu pôsobí ako druhá pokožka.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický World Tour tím Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí aj Peter Sagan.