Letné cyklo rukavice  tímu Bahrain Merida  boli prepracované do posledného detailu tak, aby čo najviac vyhovovali profesionálnym jazdcom. Sú pohodlné, trvácne a perfektne sedia na rukách. Ľahko sa navliekajú, pričom hebký materiál na vrchnej strane p... Zobraziť viac
Dočasne nedostupné
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Letné cyklo rukavice tímu Bahrain Merida boli prepracované do posledného detailu tak, aby čo najviac vyhovovali profesionálnym jazdcom. Sú pohodlné, trvácne a perfektne sedia na rukách. Ľahko sa navliekajú, pričom hebký materiál na vrchnej strane palca zaisťuje príjemné utieranie nosa a potu z tváre. Špičkové, cyklistické rukavice na jar, leto.

Vlastnosti cyklo rukavíc

  • hladký, elastický materiál a Lycra® na vrchnej strane pre lepšiu aerodynamiku a komfort
  • syntetický semiš a stredná hrúbka výplne na dlani a palci
  • silikónové bodky na spodnej strane rukavíc umožňujú dokonalé uchytenie a zabraňujú šmýkaniu
  • dierkované časti na prstoch a dlani pre lepšie vetranie
  • putká medzi prstami a na zápästí pre ľahšie navliekanie na ruky
  • teplotný rozsah: 15°C a viac

Lycra® materiál

Syntetické vlákno poskytujúce vynikajúcu roztiažnosť a tiež schopnosť vrátiť sa do pôvodného stavu. Táto pozoruhodná roztiažnosť umožňuje vyrobiť komfortné oblečenie, ktoré má priliehavý strih a poskytuje úplnu slobodu pohybu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.