Elastické nohavice na beh a bežkovanie  sú vyhotovené z hrejivého a priedušného materiálu, ktorý zaisťuje pohodlné nosenie počas športovania. Možeš ich tiež využiť aj ako prvú vrstvu oblečenia vo veľmi chladných podmienkach. Zateplené elasťáky na aké... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
79,90 €
35,16 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Elastické nohavice na beh a bežkovanie sú vyhotovené z hrejivého a priedušného materiálu, ktorý zaisťuje pohodlné nosenie počas športovania. Možeš ich tiež využiť aj ako prvú vrstvu oblečenia vo veľmi chladných podmienkach. Zateplené elasťáky na akékoľvek aeróbne aktivity v prechodnom a zimnom období.

Vlastnosti nohavíc

  • pružný a hrejivý ThermoDrytex Plus materiál pre lepšiu priedušnosť
  • na kolenách dvojitá vrstva ThermoDrytex Plus materiálu pre väčšiu hrejivosť
  • na lýtkach príjemný, polyesterový materiál
  • elastický pás so sťahujúcou šnúrkou
  • malé, vnútorné vrecko

ThermoDrytex Plus materiál

Vďaka mimoriadne elastickej a tenkej vnútornej vrstve z česaného flísu je táto tkanina ideálna v prípadoch, keď sa vyžaduje vysoká hrejivosť a flexibilita materiálu. 84% Nylonu a 16% Lycry zabezpečuje jej jemnosť a pružnosť. Povrch tkaniny je ošetrený silikónovou úpravou, ktorá poskytuje čiastočnú odolnosť voči vode.  

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.