Elastické nohavice na bežky Sportful Apex Race predstavujú identický model, ktorý bol špeciálne vyhotovený pre Federica Pellegriniho a pre taliansku reprezentáciu na olympijské hry v Pjongčangu. Rozdiel je len v grafike a farebnom prevedení. V kombin... Zobraziť viac
Dočasne nedostupné
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Elastické nohavice na bežky Sportful Apex Race predstavujú identický model, ktorý bol špeciálne vyhotovený pre Federica Pellegriniho a pre taliansku reprezentáciu na olympijské hry v Pjongčangu. Rozdiel je len v grafike a farebnom prevedení. V kombinácii s dresom Sportful Apex Race vytvárajú najrýchlejšiu delenú kombinézu s najlepšími aerodynamickými vlastnosťami.

Vlastnosti nohavíc

  • vyvinuté v spolupráci s talianskou reprezentáciou v bežeckom lyžovaní
  • kompresný, priedušný a hrejivý materiál Schoeller® pre podporu svalstva
  • elastický pás so sťahujúcou šnúrkou
  • v dolnej časti elastické manžety so silikónovou potlačou zabraňujú vyhrňovaniu
  • ploché stehy pre väčší komfort

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem cyklistického World Tour tímu Bora-hansgrohe oblieka aj taliansku reprezentáciu v bežeckom lyžovaní a biatlone.