Dámsky cyklistický dres s krátkym rukávom Sportful Flare bol navrhnutý na jazdenie aj v tých najväčších letných horúčavách. Je vyhotovený z ultraľahkej tkaniny, ktorá sa vyznačuje diagonálnymi mikrodierkami vytvarájucimi neobvyklý 3D efekt. Vďaka tom... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
84,90 €
37,36 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámsky cyklistický dres s krátkym rukávom Sportful Flare bol navrhnutý na jazdenie aj v tých najväčších letných horúčavách. Je vyhotovený z ultraľahkej tkaniny, ktorá sa vyznačuje diagonálnymi mikrodierkami vytvarájucimi neobvyklý 3D efekt. Vďaka tomu je zabezpečená lepšia priedušnosť a zároveň jedinečný dizajn. Lepšiu ventiláciu a odvod vlhkosti podporujú aj sieťované časti na bokoch dresu a v spodnej časti rukávov. Samozrejmosťou je kvalitný zips a priestranné, zadné vrecká.

Vlastnosti cyklo dresu

  • ultraľahký, funkčný materiál pre rýchly odvod potu a vysokú priedušnosť
  • na bokoch a v spodnej časti rukávov sieťovný materiál pre lepšiu ventiláciu a odvod vlhkosti
  • kvalitný, celorozopínací YKK® Vislon® zips pre ľahké a rýchle zapínanie/rozopínanie
  • 3 zadné vrecká
  • elastický lem v páse s tenkou vrstvou silikónu na vnútornej strane pre pevné držanie dresu počas jazdy
  • teplotný rozsah: 30°C a viac

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.