Dámske cyklistické nohavice Bodyfit Pro Thermal boli špeciálne navrhnuté pre profesionálne cyklistky na jazdenie v nízkych teplotách . Jednotlivé časti nohavíc sú vybavené rozličnou hrúbkou funkčného materiálu ThermoDrytex, ktorý poskytuje optimálny... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
159,90 €
70,36 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámske cyklistické nohavice Bodyfit Pro Thermal boli špeciálne navrhnuté pre profesionálne cyklistky na jazdenie v nízkych teplotách. Jednotlivé časti nohavíc sú vybavené rozličnou hrúbkou funkčného materiálu ThermoDrytex, ktorý poskytuje optimálny tepelný komfort a priedušnosť. Elastické, sieťované traky zaisťujú priliehavé sedenie a taktiež podporujú priedušnosť. Pre lepšiu viditeľnosť v slabých svetelných podmienkach majú cyklo nohavice reflexné logá a prvky. Neoddeliteľnou súčasťou je kvalitná cyklistická vložka TC Pro určená na dlhé výjazdy. Špičkové, dámske cyklonohavice s trakmi na jar, jeseň a zimu.

Vlastnosti cyklo nohavíc

  • ThermoDrytex materiál s česaným flísom
  • skrytý otvor a dvojitá vrstva tkaniny na kolenách pre lepšiu pohyblivosť a údržbu tepla
  • zadné vrecká v páse
  • dámska cyklo vložka TC Pro
  • priedušné, elastické traky s priliehavým sedením
  • YKK® camlock zipsy a vodeodolný materiál NoRain na členkoch
  • reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť
  • teplotný rozsah: 2°C a viac

TC Pro W vložka

Cyklistická vložka určená na dlhé preteky a výkonnostné jazdenie. Výplň vložky je z uretánovej peny rôznej hrúbky až do 15 mm pričom povrch tvorí niekoľko vrstiev hebkého materiálu. Vložka je dierkovaná, ďaka čomu je zaručená lepšia ventilácia, rýchlejšie schnutie a voľnosť v pohybe.

ThermoDrytex Double materiál

Najtechnickejší materiál od ThermoDrytex-u. Vrchná časť je z nylonu, pričom vnútornú vrstvu tvorí dutinkové, flísové jadro. Maximálna izolácia a odvod vlhkosti je zabezpečený vďaka obojsmernému nasiakavému efektu. Vonkajší povrch je ošetrený vodeodolnou úpravou. Najteplejšia tkanina s najlepšou nasiakavosťou od ThermoDrytex-u.

ThermoDrytex Plus materiál

Vďaka mimoriadne elastickej a tenkej vnútornej vrstve z česaného flísu je táto tkanina ideálna v prípadoch, keď sa vyžaduje vysoká hrejivosť a flexibilita materiálu. 84% Nylonu a 16% Lycry zabezpečuje jej jemnosť a pružnosť. Povrch tkaniny je ošetrený silikónovou úpravou, ktorá poskytuje čiastočnú odolnosť voči vode. 

NoRain Thermal materiál

Hrejivá, pružná a priedušná tkanina ThermoDrytex Plus, ktorá je pomocou nanotechnológie upravená tak, aby čo najrýchlejšie odvádzala vodu z povrchu a zabraňovala jej nasiakovaniu.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe.

Podobné produkty