Cyklistické šortky Sportful Bodyfit Pro Thermal boli špeciálne navrhnuté pre cyklistov profi tímu. Použitím funkčných materiálov ThermoDrytex Plus a ThermoDrytex Double vznikli teplé a priedušné cyklo šortky s trakmi , ktoré výborne udržujú teplo poč... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
119,90 €
70,31 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistické šortky Sportful Bodyfit Pro Thermal boli špeciálne navrhnuté pre cyklistov profi tímu. Použitím funkčných materiálov ThermoDrytex Plus a ThermoDrytex Double vznikli teplé a priedušné cyklo šortky s trakmi, ktoré výborne udržujú teplo počas dlhého bicyklovania v chladných podmienkach. Komfort zvyšuje aj cyklistická vložka TC Pro, ktorá je primárne určená na dlhé jazdenia. Samozrejmosťou sú ploché švy a sieťované traky.

Vlastnosti cyklo šortiek

  • ThermoDrytex Plus materiál s česaným flísom
  • ploché švy
  • cyklo vložka Total Comfort Pro
  • sieťované traky s plochým lemovaním
  • ThermoDrytex Double materiál v prednej časti

Total Comfort Pro cyklovložka

Je vybavená rovnakými inováciami ako cyklistická vložka Total Comfort, ale nemá až takú hrubú výplň. Vhodná pre rekreačných ako aj profesionálnych cyklistov. Ideálna cyklovložka najmä na dlhé jazdy na bicykli (tréningy, preteky). 

ThermoDrytex Double materiál

Najtechnickejší materiál od ThermoDrytex-u. Vrchná časť je z nylonu, pričom vnútornú vrstvu tvorí dutinkové, flísové jadro. Maximálna izolácia a odvod vlhkosti je zabezpečený vďaka obojsmernému nasiakavému efektu. Vonkajší povrch je ošetrený vodeodolnou úpravou. Najteplejšia tkanina s najlepšou nasiakavosťou od ThermoDrytex-u.

ThermoDrytex Plus materiál

Vďaka maximálne strečovej a tenkej vnútornej vrstvy z česaného flísu je táto tkanina ideálna v prípadoch, keď sa vyžaduje vysoká hrejivosť a flexibilita materiálu. 84% Nylonu a 16% Lycry zabezpečuje jej jemnosť a pružnosť. Povrch tkaniny je ošetrený silikónovou úpravou, ktorá poskytuje čiastočnú odolnosť voči vode.  

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.