Sportful AIR PROTECTION čelenka modrá/čierna

Čelenka Sportful Air Protection je vyrobená z elastických, funkčných materiálov, ktoré dokonale chránia pred vetrom, chladom a sú príjemné na dotyk. Vpredu má reflexné logo a je vhodná aj pod prilbu. Univerzálna športová čelenka na jeseň , zimu . GOR... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
24,90 €
14,04 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Čelenka Sportful Air Protection je vyrobená z elastických, funkčných materiálov, ktoré dokonale chránia pred vetrom, chladom a sú príjemné na dotyk. Vpredu má reflexné logo a je vhodná aj pod prilbu. Univerzálna športová čelenka na jeseň, zimu.

GORE-TEX® Infinium™

Neprefúkavá a veľmi priedušná membrána, ktorá zabraňuje prieniku vetra pričom umožňuje odparovanie vlhkosti. Táto kombinácia ochrany a priedušnosti minimalizuje počas fyzickej aktivity chladivý účinok vetra a súčasne znižuje riziko prehriatia. Povrch vonkajšieho materiálu je ošetrený vodoodpudivou úpravou.  

ThermoDrytex Double materiál

Najtechnickejší materiál od ThermoDrytex-u. Vrchná časť je z nylonu, pričom vnútornú vrstvu tvorí dutinkové, flísové jadro. Maximálna izolácia a odvod vlhkosti je zabezpečený vďaka obojsmernému nasiakavému efektu. Vonkajší povrch je ošetrený vodeodolnou úpravou. Najteplejšia tkanina s najlepšou nasiakavosťou od ThermoDrytex-u.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem cyklistického tímu TotalEnergies oblieka aj taliansku reprezentáciu v bežeckom lyžovaní a biatlone.