Dámska bežecká vesta Squadra je ideálna do chladného, veterného počasia. Predná strana je vyhotovená z neprefúkavého materiálu GORE-TEX® Infinium™. V zadnej časti sa nachádza hrejiv a zároveň priedušný TDTxp materiál, ktorý rýchlym odvádzaním potu za... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
119,90 €
70,31 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Dámska bežecká vesta Squadra je ideálna do chladného, veterného počasia. Predná strana je vyhotovená z neprefúkavého materiálu GORE-TEX® Infinium™. V zadnej časti sa nachádza hrejiv a zároveň priedušný TDTxp materiál, ktorý rýchlym odvádzaním potu zabraňuje prehrievaniu. Údržbu telesného tepla podporuje aj vnútorná léga na prednom zipse a zvýšený golier.

Vlastnosti vesty 

  • na prednej strane vetruodolný GORE-TEX® Infinium™
  • na chrbte TDTxp materiál pre optimálnu mieru pružnosti, priedušnosti a čiastočnú ochranu pred vetrom
  • zvýšený golier pre lepšiu ochranu pred chladom a vetrom
  • 2 bočné vrecká na zips
  • celorozopínací YKK® Vislon® zips s putkom, garážou a vnútornou légou proti vetru

GORE-TEX® Infinium™

Neprefúkavá a veľmi priedušná membrána, ktorá zabraňuje prieniku vetra pričom umožňuje odparovanie vlhkosti. Táto kombinácia ochrany a priedušnosti minimalizuje počas fyzickej aktivity chladivý účinok vetra a súčasne znižuje riziko prehriatia. Povrch vonkajšieho materiálu je ošetrený vodoodpudivou úpravou.  

TDTxp materiál

V dvoch smeroch pružná, polyesterová tkanina, ktorá výborne udržuje teplo a odvádza vlhkosť. Používa sa pri výrobe zadných častí cyklistických dresov, búnd a najmä tam, kde nie je potrebná vysoká úroveň pružnosti. 

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.