Cyklistická čiapka Sportful Matchy je ideálnym doplnkom zimného oblečenia na bicykel . Vďaka maximálne priedušnému Thermodrytex Pl+ materiálu je zabezpečený výborný odvod vlhkosti a hrejivosť aj počas intenzívneho jazdenia v chladnom počasí. Vlastnos... Zobraziť viac
Dostupnosť: 1-3 dní
19,90 €
11,40 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistická čiapka Sportful Matchy je ideálnym doplnkom zimného oblečenia na bicykel. Vďaka maximálne priedušnému Thermodrytex Pl+ materiálu je zabezpečený výborný odvod vlhkosti a hrejivosť aj počas intenzívneho jazdenia v chladnom počasí.

Vlastnosti čiapky

  • priedušný Thermodrytex Pl+ materiál pre výborný odvod vlhkosti a hrejivosť
  • špeciálny strih pre bezproblémové nosenie pod prilbou
  • bezlemové ukončenie
  • reflexné logo
  • teplotný rozsah: 0°C a viac

ThermoDrytex Pl+ materiál

Používa sa v prípadoch, keď je potrebná minimálna nasiakavosť tkaniny. Skladá sa z 84% polyesteru a 16% Lycry. Vyvinutá pre dosiahnutie suchého pocitu na pokožke aj pri intenzívnom športovaní.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní oblieka aj cyklistický tím TotalEnergies.