Cyklistické tričko Giara predstavuje ideálne oblečenie na cyklo výlety a cykloturistiku . Spája v sebe komfort bežného trička a vlastnosti/výkon cyklistického dresu. Vďaka kombinácii bavlny a polyesteru je zaručený výborný odvod vlhkosti, rýchle schn... Zobraziť viac
Dostupnosť: Informujte sa
59,90 €
26,36 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Cyklistické tričko Giara predstavuje ideálne oblečenie na cyklo výlety a cykloturistiku. Spája v sebe komfort bežného trička a vlastnosti/výkon cyklistického dresu. Vďaka kombinácii bavlny a polyesteru je zaručený výborný odvod vlhkosti, rýchle schnutie a vysoký stupeň pohodlia aj keď práve nie si na bicykli. Nechýbajú reflexné prvky či priestranné vrecká na zadnej strane.

Vlastnosti trička

  • ležérny štýl
  • kombinácia bavlny a polyesteru
  • reflexné prvky na prednej aj zadnej strane
  • 3 zadné otvorené vrecká
  • elastický lem v zadnej, spodnej časti

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím TotalEnergies, v ktorom jazdí Peter Sagan.