Ľahké a priedušné  cyklo rukavice do teplého počasia . Minimalistický dizajn, použité materiály a tenká výplň na dlani je zárukou optimálneho komfortu počas dlhého jazdenia aj v horúcich podmienkach. Vlastnosti cyklo rukavíc navrchu elastická tkanina... Zobraziť viac
Dostupnosť: 4-14 dní
44,90 €
19,76 € s DPH
Zdieľajte produkt s priateľmi:
Popis

Ľahké a priedušné cyklo rukavice do teplého počasia. Minimalistický dizajn, použité materiály a tenká výplň na dlani je zárukou optimálneho komfortu počas dlhého jazdenia aj v horúcich podmienkach.

Vlastnosti cyklo rukavíc

  • navrchu elastická tkanina so sieťovanou štruktúrou pre vynikajúci odvod vlhkosti a priedušnosť
  • na dlani 3D sieťovaná tkanina a v kontaktných častiach syntetický semiš so silikónovou potlačou pre lepší úchop riadidiel
  • jednoduché navliekanie na ruky
  • odporúčané použitie v teplotách: 20°C a viac

Air Mesh materiál

Umožňuje počas jazdy na bicykli chladenie prostredníctvom prúdenia vzduchu a udržuje telo v suchu a chlade. Malé otvory v sieťovanej štruktúre minimalizujú transparentnosť oblečenia.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Okrem talianskej reprezentácie v bežeckom lyžovaní a biatlone oblieka aj cyklistický tím Bora-hansgrohe, v ktorom jazdí Peter Sagan.

Podobné produkty